Panoráma Podbiela
Panorámy Podbiela
Naši sponzori
Podbiel
Urbár Podbiel
SKI VITANOVA
PANASONIC
DREVODOM
AA-AUTODIELY
MK SPORT
OUTDOOR WORLD
Môj e-mail
Ľubomíra Kudzbelová kudzbelovalubka@centrum.sk

Cyklotúra na Morave

Na konci augusta  sme si naplánovali trojdňový pobyt v Uherskom Hradišti, ktorého sa zúčastnilo 15 členov nášho klubu. Dňa 26. augusta 2022 sme sa ubytovali  v Penzióne na Zimnom štadióne. V prvý deň (v sobotu) sme hneď po raňajkách vyrazili na bicykloch do Kroměříža. Odtiaľ až do cieľa nás sprevádzal tok Baťovho kanála. Obdivovali sme okolitú prírodu, ako aj plaviace sa loďky rôznych veľkostí. Prešli sme malebnými mestečkami Kunovice, Napajedlá a Otrokovice. Dopriali sme si aj malé prestávky, počas ktorých sme ochutnali české pivá. Bolo vidno, že táto cyklotrasa je hodne navštevovaná…Celý článok

 

Leave a Reply

Blahoželáme
Návštevnosť stránky
Návštevnosť krajín
free counters