Preklad (Translation)
Panoráma Podbiela
Panorámy Podbiela
Naši sponzori
Podbiel
Urbár Podbiel
SKI VITANOVA
PANASONIC
DREVODOM
AA-AUTODIELY
MK SPORT
OUTDOOR WORLD
Môj e-mail
Ľubomíra Kudzbelová kudzbelovalubka@centrum.sk

Správy
Kalendár

cyklotúra SKI Zabava Hruštin

Oravská priehrada

Panoráma nad Oravskou priehradou

Dňa 16.septembra 2012 sme sa už tradične stretli na najdlhšej  jesennej bajkovačke, ktorá vedie cez Štefanov, okolo Oravskej priehrady a poľnými cestami poza Vavrečku a Lokcu až do Hruštína. O 9:30 sa na zastávke v Podbieli stretla pomerne malá, no výkonnostne silná skupina 8 ľudí. Prvý krát sa k nám pripojila aj Peťa, ktorá ale vzhľadom na natrénované kilometre nemala žiadny problém s dĺžkou a tempom tejto trasy a tak si spolu s Majkou zašľapali v inak mužskom kolektíve.

Koliba u Kuba

Pohľad na Kolibu u Kuba na Vasiľovskej holi

 Počasie nám od začiatku hrozilo dažďom a tak si môj únik v Krásnej Hôrke (ktorý mal slúžiť iba na vyzlečenie bundy) všetci vysvetlili ako výzvu zvýšiť tempo dnešnej jazdy v snahe uniknúť dažďu.

No keď naši Anjeli strážni videli ako sa od  začiatku trápime, rozhodli sa nám pomôcť a prijemné počasie pod mrakom nám vydržalo až do konca tejto úžasnej trasy.

V Hruštíne sme si urobili prvú menšiu pauzu a odtiaľ sme pokračovali na chatu Zábava na konci Hruštínskej doliny. Kde sme si všetci dali výdatný obed a s troškou humoru nabrali sily do záverečného stúpania na Príslop. Odtiaľ to už išlo samo až do Oravského Podzámku, kde začalo posledné trápenie a tým je dojazd po hlavnej ceste až do Podbiela.

Keďže sme túto 84 km dlhú trasu prešli v rekordne krátkom čase, mohli sme o to dlhšie posedieť v cielia pri dobrom PIVKU a  vymýšľať nové akcie pre budúcu sezónu. Už sa teším na príchod jari a na novú sezónu.

PS: Moje poďakovanie patrí všetkým tým, ktorí sa zúčastnili na tejto bajkovačke, a vytvorili prijemnú atmosféru. Dúfam, že na ňu budeme dlho spomínať. /Ľubomír Kamody/

Zobraziť trasu v cykloatlase online

SKI Zabava

360° panoráma na okolie vleku SKI ZABAVA

 

Leave a Reply

Blahoželáme
Rádio Expres
Naša Orava
Návštevnosť stránky
Návštevnosť krajín
free counters
Návštevy mapa
Kurzy valút
Kalkulačka

Presný čas