Panoráma Podbiela
Panorámy Podbiela
Naši sponzori
Podbiel
Urbár Podbiel
SKI VITANOVA
PANASONIC
DREVODOM
AA-AUTODIELY
MK SPORT
OUTDOOR WORLD
Môj e-mail
Ľubomíra Kudzbelová kudzbelovalubka@centrum.sk

III.ročník Cyklistickej časovky

Cyklistická časovka

Atmosféra na štarte Cyklistickej časovky

V nedeľu 21.augusta 2011 sa uskutočnil už III.ročník Cyklistickej časovky, na ktorom sa zúčastnilo v 13.kategóriach až 54 pretekárov.

Zobrazit trasu v Cykloatlase Online »

výškový profil

Na trati dlhej 460 m, za krásneho slnečného počasia, súťažili športovci od tých najmladších po tých skôr narodených. O bezpečnosť na trati sa starali členovia Cykloturistického klubu Podbiel a pretekárov povzbudzovali obyvatelia obce Podbiel.

Cyklistická časovka

Sofia Paveleková preteká v najmladšej kategórii

Po pretekoch nasledovala “Jazda zručnosti”, kde si hlavne deti mohli vyskúšať svoju zručnosť na bicykli. Pokúšali sa zdolať slalom pomedzi kužele, preniesť pohár vody z jedného miesta do druhého a zdolávať ostré zákruty.

Po vydarenej akcii boli všetci odmenení sladkou odmenou. No a tí najlepší v každej disciplíne dostali diplomy, medaile a víťazné poháre. Výsledky III. ročníka Cyklistickej časovky nájdete tu… .

Chcem poďakovať všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom pričinili k veľmi vydarenej akcii a samozrejme aj sponzorom, bez ktorých by to bolo omnoho ťažšie. Sú to: Obecný úrad v Podbieli, Urbár Podbiel, MK Šport Marián Klimčík, Outdoor World a textil REGINA.

Cyklistická časovka

Pozri fotogalériu

Leave a Reply

Blahoželáme
Návštevnosť stránky
Návštevnosť krajín
free counters