Preklad (Translation)
Panoráma Podbiela
Panorámy Podbiela
Naši sponzori
Podbiel
Urbár Podbiel
SKI VITANOVA
PANASONIC
DREVODOM
AA-AUTODIELY
MK SPORT
OUTDOOR WORLD
Anketa
Môj e-mail
Ľubomíra Kudzbelová kudzbelovalubka@centrum.sk

Správy
Kalendár

Rozlúčka so snehom – Látaná

Dňa 24. marca 2018  bola jedna z posledných možností rozlúčiť sa so snehom na bežkách. Počasie nám prialo. Slniečko krásne svietilo a nad hlavami sme mali modrú oblohu. Cestou na chatu boli pováľané stromy, cez chodník hotová kalamita. Na chate nás uhostili chutnou fazuľovou polievočkou. Zišlo sa nás okolo 70 účastníkov. Z nášho klubu bolo osem členov. Tým, čo bolo málo sa prešli na Lúčnu a pod sedlo Zábrať……..

celý článok

Leave a Reply

Blahoželáme
Rádio Expres
Naša Orava
Návštevnosť stránky
Návštevnosť krajín
free counters
Návštevy mapa
Kurzy valút
Kalkulačka

Presný čas