Preklad (Translation)
Panoráma Podbiela
Panorámy Podbiela
Naši sponzori
Podbiel
Urbár Podbiel
SKI VITANOVA
PANASONIC
DREVODOM
AA-AUTODIELY
MK SPORT
OUTDOOR WORLD
Anketa
Môj e-mail
Ľubomíra Kudzbelová kudzbelovalubka@centrum.sk

Správy
Kalendár

Medzinárodný deň detí

Deň detí v našej obci sa organizoval 3. júna 2017 za krásneho slnečného počasia. Členovia cykloturistického klubu  pripravili pre deti jazdu zručnosti na bicykli. Úlohou bolo prejsť okolo kužeľov podľa vyznačenej dráhy a prekážkovej rampy. Za jazdu zručnosti boli detičky odmenené malou sladkosťou. Očividne sa im naša jazdná dráha páčila, pretože deti si vyskúšali jazdu aj viackrát. ….

celý článok

Leave a Reply

Blahoželáme
Rádio Expres
Naša Orava
Návštevnosť stránky
Návštevnosť krajín
free counters
Návštevy mapa
Kurzy valút
Kalkulačka

Presný čas